MALÁ PLACKA 2023

Termín: 20. až 22. října

Místo: TZ Lipnice nad Vltavou

Letošní Malá placka na téma výpravy a vícedenní výlety se uskuteční jako v minulých letech na TZ Lipnice nad Sázavou. Akce je určená pro členy ČTU ve věku 15 až 18 let včetně. Pro přihlášení použijte přihlašovací formulář níže.

Jako minulý rok i letos se pomalu blíží termín letošního kurzu pro instruktory a mladší rádce Malá placka. Jedná se o neakreditovaný kurz pro členy oddílů ČTU ve věku 15 až 18 let, kteří zastávají nebo budou zastávat funkci instruktora/rádce v tábornickém klubu nebo oddíle. Kurz je rozdělen do tří témat, která se každý ročník a tak je možné účastnit se i opakovaně. Cílem kurzu je mimo prohloubení vzdělávací a odborné způsobilosti pro práci s dětmi, také mezi-oddílové seznámení a výměna zkušeností napříč oddíly. Účastníci získají základní znalosti a dovednosti z tematických oblastí tvorby programu, vzdělávacích aktivit, práv a povinností, BOZP a PO, první pomoci, historie ČTU, a dalších. Kurz je koncipován tak, aby jednotlivé bloky byly co nejvíce prakticky a zábavně vysvětleny. Snažíme se většinu bloků pojmout hrou, praktickými ukázkami, nebo simulací a vědomosti předávat zábavnou formou.

Letošní Malá placka na téma „výpravy“ se bude konat o víkendu 20. až 22. října na tábornické základně ČTU Lipnice nad Sázavou. Cena kurzu, tedy příspěvek na stravu a ubytování činí 550,- Kč.

Podrobné informace obdrží účastníci emailem v dostatečném předstihu. Zájemci o kurz se mohou hlásit pomocí přihlašovacího formuláře.

Platební podmínky:
Platbu 550,- Kč uhraďte na účet VR Praha č. 2100515553/2010 (FIO Banka) nejpozději do 13. 10 2023. Do zprávy pro příjemce uveďte uveďte své jméno + Malá placka.

V případě dotazů, nebo nejasnostem nás neváhejte kontaktovat na email malaplacka@praha-tabornici.cz .

Seznam účastníků Malé placky 2023

WordPress Tables Plugin

Pokud se z nějakého důvodu nemůžeš MP účastnit a chceš svou účast zrušit, použij tlačítko odhlášení z MP2023 . Počet míst je omezen a tak proveď ohlášení okamžitě, ať zbytečně neblokuješ místo dalšímu kamarádovi co by se rád účastnil.